An unforgettable experience

Organizujete párty, večierok, alebo teambuilding?
Cestovanie na miesto akcie je pre Vás úmorné alebo sa nudíte?
Nebaví Vás stáť v kolonách na slovenských cestách?
Radi by ste využili tento čas efektívne?

Predstavte si aké by to bolo:
už cestou si užívať zábavu, scelovanie tímu a priateľskú atmosféru bez stresu a nudy?
odmeniť svojich zamestnancov, obchodných partnerov, alebo hostí výnimočným zážitkom?
využiť iný dopravný prostriedok ako auto alebo autobus?
zažiť niečo jedinečné už počas cesty?
zažiť zábavu, ktorá trvá viac ako 24 hodín?
zažiť párty, na ktorú vaši zamestnanci, obchodní partneri, alebo hostia nikdy nezabudnú?

Toto všetko môžete zažiť.
Máme pre vás jedinečné riešenie.
Celú párty zorganizujeme bez starostí a na kľúč.

Váš zážitok môže začať už počas cesty do cieľa, a to nástupom do vlaku - VIP párty vozňa ZSSK. Aj cestou k cieľu sa môžete zabávať, školiť, prezentovať výsledky vašej spoločnosti, alebo odprezentovať obchodných partnerov. Počas jazdy vo VIP vozni si budete vychutnávať lahodné jedlá a nápoje, ktoré zabezpečí externý cattering, a muziku od DJ OFFy v príjemnej atmosfére hostesiek, ktoré Vám pomôžu s koordináciou. Párty vystúpením z vlaku nekončí, ale pokračuje do cieľovej destinácie, kde sa o vás postará profi agentúra, ktorá zabezpečí celý program na jeden, dva, alebo viac dní.

Those, who survived

Párty Vlak 2017 · Bratislava · Košice · Čerhov
Degustácia a ubytovanie - penzión Ostrožovič

Cesta rýchlikom vo VIP vagóne

Chcel by som sa podeliť so zážitkami, ktoré som získal počas jazdy vlakov v spoločenskom VIP vagóne ZSSK. Môžem vrele odporučiť, vynikajúca spanilá jazda až na druhý koniec republiky. Super organizácia - cesta rýchlo ubieha nakoľko program umocňuje bar, ktorý sa nachádza priamo vo vagóne. Atmosféru dotvára DJ OFFy, ktorý púšťa novinky, ale hrá aj na želanie. Ani neviete, v ktorom meste sa nachádzate, len sa veziete a bavíte. Neustály pohyb vlaku vo vás vyvoláva pocit niečoho nového a k tomu sa nachádzate stále niekde inde. Navečer ubytovanie vo vinárstve juhovýchodného Slovenska (Tokajská oblasť). Krásny kraj a vínko ani nemusím hovoriť. Ochutnávka so somelierom toho najlepšieho, čo sa tam urodí a vyrobí. Úplne super pre stretnutia s kamarátmi, kolegami, rodinnými príslušníkmi alebo obchodnými partnermi.

Ševt, a.s.
Ľubomír Hrdina
tajomník GR

Najprv som mal obavy či obchodní partneri budú spokojní, ale po prvej akcii sa obavy rozplynuli a vlak využívam každý rok a s veľkou spokojnosťou

PD Vajnory
Branislav Brúder
predseda predstavenstva

Využívam tento párty vlak už 4. rok po sebe a som maximálne spokojný. Tak super uvoľnenú atmosféru a príjemný program pre našich obchodných partnerov nám nevie poskytnúť žiadna iná forma eventu. Vlak sa stal súčasťou našich aktivít a je ideálnym spojením biznisu a relaxu.

DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o.
Miroslav Gajar
oblastný manažér pre Západné SlovenskoPárty Vlak 2016 · Bratislava · Košice · Borša
Degustácia v Maďarskom tokaji, ubytovanie Zlatá Putňa

Rád by som touto cestou poďakoval nášmu obchodnému partnerovi pánovi Pavlíkovi, ktorý nám pomáha už od roku 2014 so zabezpečením akcií VIP vagóna ZSSK pre našich obchodných partnerov. Jeho profesionalita v oblasti ozvučenia, osvetlenia, programu a bezchybného moderovania je zárukou úspechu po dobu 4 rokov. Skĺbenie skúseností a kreativity pána Pavlíka nás posúva každým rokom na vyššiu úroveň akcie. Jednoznačne odporúčam využiť služby nášho partnera pre zabezpečenie nezabudnuteľnej akcie, ktorá je príjemným spojením businessu a oddychu pre Vás.

DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o.
Miroslav Gajar
oblastný manažér pre Západné Slovensko

Parádna zábava !!! Ešte som nezažil nič také osobné a príjemné ako jazda párty vlakom

SLOVDEKRA, spol. s r.o.
Roman Okoličány
marketing manager