Tí, čo vyskúšali, odporúčajú

SVADBA · Neco Estate Winery · Modra

SVADBA · Vináreň u Ludvika · Modra

Ďakujeme za skvelú svadobnú party presne podľa našich predstáv! Lepšieho DJa sme si ani nemohli priať :) DJ OFFy nám zabezpečil skvelú zábavu, s výberom hudby sme sa stretli na rovnakej vlne a dokázali, že výborná zábava sa dá spraviť aj bez otrepaných svadobných odrhovačiek a opitého vláčika ;) Komunikácia s DJom vysoko profesionálna a bezproblémová od začiatku do konca, výber hudby bol ušitý na mieru podľa našich predstáv, hralo sa naozaj pre nás a našich svadobných hostí, (nie ako sa žiaľ mnohokrát stáva, že DJ si fičí svoje v slúchadlách a na parkete prázdno..), výber hudby velikánsky, každý si nájde svoje. Moderovanie výborné, hostia sa na komentároch bavili. Tancovalo sa až do rána bieleho, OFFy vie výborne vystihnúť ktoré skladby kedy pustiť, a aj dlhoroční zarytí netanečníci si vyšli na parket zajamovať, či zaspievať rockové hity :) Naozaj odporúčame všetkými desiatimi tohto pána DJa všade kade chodíme, pokiaľ chcete zažiť naozaj fenomenálnu žúrku, na ktorú budete vy aj vaši hostia roky spomínať, tak je OFFy jasná voľba :) Priložené fotky snáď hovoria za všetko :)

Magdalénka a Mirko​

SVADBA · Rivers Club · Bratislava

DJ OFFy bol veľmi dobrý výber DJ-a, neľutujeme a pozvali by sme si ho zas, je to skutočný profesionál, komunikácia s nim je vynikajúca a bezproblémová. Mal odo mňa siahodlhý zoznam našich obľúbených skladieb a dokázal s toho namiešať skvelý vyber, od vykopávkových slaďákov až po rockové úlety. Pri trápení s valčíkom dokázal pochopiť moje zúfale signály o pomoc a zachrániť ma! :) Ľuboša nič nezaskočí, dokáže vycítiť náladu hostí a zahrať tak, aby sa cítili prijemne aj pri chytaní druhého dychu. Určite vrelo odporúčam! Ďakujeme veľmi pekne ešte raz! :))

Milka & Michal

SVADBA · Shoppa Restaurant · Bratislava

Váž. Pán Ľuboš Pavlík, touto cestou by sme Vám chceli vyjadriť naše poďakovanie za profesionálne odvedenú prácu, ktorá spĺňala všetky nielen naše predstavy a požiadavky, ale hlavne predstavy našich hostí. Všetci sa vynikajúco zabávali a vďaka Vám a Vášmu správnemu výberu hudobných kompozícii sa už aj tak vydarený deň stal nezabudnuteľný. Pri každej príležitosti, ktorá sa nám vyskytne budeme Vaše služby a umenie odporúčať, aby aj iní zažili deň, ktorý aj vďaka Vám zatienil všetky dovtedy zažité a prežité oslavy a svadby, ktorých sme boli aj s manželkou účastníkmi. Ďakujeme.

S pozdravom, Hilda a Andrej.

SVADBA · Art Hotel Kaštiel · Tomášov

Planning wedding from abroad in the county we didnt know anyone , DJ Offy ( Lubos) was recommended to us by our venue and we coulndt have made a better choice. From the inital contact I knew I was dealing with a proffesional on the higest level. His passion for delivering first class service and entertaining guests was second to none. From the very first song all the way until early hours of Sunday morning Lubos had our guests on the dance floor. Since my husband is english I was very wary of the music and wanted to ensure both nationalities are enjoying themself and having a good time. I left everything down to Lubos and it was the best thing I could have done, he very quickly judged the audience and had english people dancing to traditional slovakian folk - something we didnt even dream about. I would recommend Lubos to any wedding or a party if you want reliable, proffesional and simply THE BEST DJ.

B & J

SVADBA · Art Hotel Kaštiel · Tomášov

DJ Offy played at our wedding in Art Hotel Kaštiel, both during the seated dinner and throughout the party until early hours. We could not make a better choice! He is an absolute professional: everything went smoothly, starting with first communications via email, meeting in person to discuss and sign the contract, talking on skype to agree on each small detail of the entrance and wedding cakes songs until the wedding day itself. Whether you are like us and have in mind a specific playlist or on the other hand prefer to leave it to the DJ, you can be sure nothing will be a problem. The result was an amazing party and happy guests.

Ďakujeme! Viktoria & Sergio

SVADBA · Art Hotel Kaštiel · Tomášov

Ahoj Dj Offy,

From the initial contact many months before our wedding and throughout the day until the last song was played, DJ Offy (Lubos) was extremely professional. Any questions we had were dealt with quickly which helped us to have one less thing to worry about. DJ Offy suggested that we sent him a playlist which showed what kind of music we wanted, demonstrating that he cared about our happiness and that of our guests. Despite the wedding being a Slovakian/Scottish mix, Lubos was happy to try and satisfy many requests for somewhat obscure music, instantly downloading songs if he didn't already have them. Overall, we would highly recommend DJ Offy for a wedding or any other event that you would wish your guests to have lots of fun, dancing and a great atmosphere.
Super zabava, a super komunikacia. DJ Offy je velky profik a vsetko splnit nad nase ocakavania :)

Mr & Mrs Costello

SVADBA · Hotel Holiday Inn · Bratislava

Ahoj Lubos, velmi pekne by sme sa Ti chceli podakovat za to, ze sme mali takeho skveleho DJ na nasej svadbe. Zabava bola perfektna aj vdaka Tebe a preto aj vdaka Tebe mame na nas svadobny den vratene svadobnej zabavy nezabudnutelne spomienky. Si profesional ako ma byt a vidno, ze Ta DJovanie velmi bavi. Okrem toho si velmi mily clovek, ochotny vypocut a splnit kazde prianie v oblasti hudby a zabavy. Neskutocne dobre sme sa bavili my dvaja, ako aj svadobni hostia, o com svedcal skoro stale plny parket. Naozaj aj po par dnoch, tyzdnoch, vela svadobných hostí kontatovalo, ze svadba ako taka bola skvela a svadobna zabava tvori nemalu cast svadobneho dna. Taktiez sme velmi ocenili Tvoje moderatoske schopnosti. Takze este raz velke DAKUJEME, sme velmi radi, ze sme si vybrali prave Teba ..a ak niekto vaha, DJ Offy je perfektnou volbou, s ktorou budete maximalne spokojni.

Katka a Samuel

SVADBA · Doprastav Services · Bratislava

DJ OFFy je profesional, o com hovori nielen jeho vybavenie v podobe techniky (od reporoduktorov, cez mikrofon az po osvetlenie), ale aj profesionalny pristup. Je to naozaj DJ, ktory nehra pre seba, ale pre ludi. Na zabavu bol perfektne pripraveny a vzdy flexibilny prisposobit zabavu/program nasim poziadavkam. Velmi pozitivne tiez hodnotime jeho komunikativnost a schopnost vhodne odmoderovat akukolvek situaciu. S vyberom DJ-a sme boli velmi spokojni :) Dakujeme!

Maria a Kristian

STUŽKOVÁ · Hotel Doprastav · Bratislava

Aká by to bola stužková bez hudby a poriadneho DJ-a? Nudná! To však v našom prípade vôbec neplatí. Už od prvého kontaktu bola zretelná profesionalita a priateľský prístup. Komunikácia taktiež bez problémov, rýchla a vždy zretelná. V deň D všetko prebiehalo bez problémov, dokonca vyriešil aj problém s tým, že počítač ktorý sme mali sa nedal pripojiť na projektor tak sme použili jeho. Bolo jasné že DJ OFFy už má skúsenosti takže vedel vybrať správne podmazy k večeri/stužkovaniu. Program tiež prebehol bez chyby v hudbe/zvukoch. Nakoniec nasledovala nočná zábava. No tancovali sme až do tretej do rána a potom sme si ešte dali dalšiu hodinku (čo myslím, ze je obrovská výhoda, že o predĺžení sa dá rozhodnúť kludne aj hodinu pred koncom) Proste super zábava, priateľský prístup, spokojnosť. Budeme ešte dlho spomínať ;)

Trieda: Ok. B, Tomáš Krasoň

SVADBA · Hotel Kempinski · Bratislava

It gives me a great pleasure to recommend DJ OFFy as a DJ. DJ OFFy has recently hosed our wedding day and the music was nicely controlled through out the evening. DJ OFFy found the right pace and tempo through the night. He was always on time with the key songs and we found his professional approach and attention to details perfect for our occasion. We would not hesitate to recommend DJ OFFy for any event.

Dagmar & Jeffrey

SVADBA · Reštaurácia Lemonde · Bratislava

We haven’t met someone so highly professional as DJ OFFy for a long time. Everything run smoothly from the very first meeting, he was very open to our wishes and people at the wedding were having a great time at the dancefloor. If we organize any bigger event in the future, he will be surely the first one we will contact. Tank you very much for your service and positive and professional attitude.

Regina & Gerald

SVADBA · Chateau Appony · Oponice

Lubos delivered a 1st class service on our wedding day, he provided the sound system for the garden ceremony and the sound system for the party later on, both were excellent! He was able to assist us with our wedding in many ways by being able to speak English and Slovak to our guests as they were a mixture of both nationalities. His skills as a DJ were great, once the party started the dance floor was definitely a fun place to be, we cant thank him enough for his service.

Thanks again. Zuzana & Howard

SVADBA · Reštaurácia Hrad · Bratislava

Ahoj Ľuboš, chceli by sme ti poďakovať za super zábavu a atmosféru, ktorú si vytvoril na našej svadbe. Málokedy sa nájde DJ, ktorý vyhovie skutočne každému a zahrá všetko od ľudoviek až po tvrdý rock. Všetci hostia boli spokojní a ďakujú za splnenie všetkých ich hudobných želaní aj napriek tomu, že niektoré boli skutočne netradičné. Ten kto chce na svoju party profesionála, ktorý splní každé želanie, vynájde sa v každej situácii, je priateľský, vtipný, výrečný, skúsený a proste prijemný človek... tomu odporúčam DJ OFFYho. Myslím, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré sme pri plánovaní našej svadby urobili.

Anka & Filip

SVADBA · Chateau Appony · Oponice

Cheli by sme sa vám veľmi pekne poďakovať za profesionálnu spoluprácu, za perfektný výber hudby, videoprojekciu, osvetlenie a ozvučenie. Príjemné prekvapenie počas krájania svadobnej torty ktoré perfektne vystihlo situáciu...:) Všetkým sa veľmi páčilo, úžasne sme sa zabávali vďaka vám až do rána. Ďakujeme.

Gabriela

SVADBA · Hotel Sebastian · Modra

Ahoj Ľuboš, rada by som ti ešte dodatočne poďakovala, za perfektnú zábavu, skvele sme sa aj my aj naši hostia bavili, všetci boli spokojní :-). Keďže pri takej zábave sa ani nedal opustiť parket, 3 dni som si ešte liečila moje ubolené nohy, ale stálo to fakt za to :-) a to tvoje prekvapenie počas krájania torty bolo úplne super, to som fakt nečakala, naozaj perfektné :-D. Pripájam ti nejaké fotky zo zábavy. Určite ťa budem len a len odporúčať, aj vďaka tebe máme na našu svadbu krásne spomienky. Želám ti všetko dobré :-)

Amy

SVADBA · Hotel Tenis · Zvolen

Ľuboško, chceli by sme sa ti s manželom veľmi pekne poďakovať za skvelú zábavu a atmosféru, ktorú si nám pripravil. Asi každý, kto už niekedy organizoval nejakú väčšiu akciu akou je napr. svadba, sa už stretol s nezáujmom, aroganciou a neprofesionalitou ľudí, ktorí poskytujú nejaké služby. Úprimne ti poviem, že pri vybavovaní všetkých tých detailov okolo našej svadby som bola čím ďalej tým viac znechutená z jednania a správania niektorých ľudí. No ty si bol svetlým príkladom toho, ako by to malo vyzerať. Od začiatku si s nami jednal slušne, profesionálne, ústretovo a so záujmom. Komunikácia s tebou bola absolútne bezproblémová a to, na čom sme sa dohodli, si do bodky splnil. A čo je pre nás najdôležitejšie, vďaka tebe máme na našu svadbu tie najkrajšie spomienky. Všetci naši hostia spomínajú ako sa skvele bavili. Preto dúfam, že ešte budeme mať niekedy príležitosť stretnúť sa na nejakej dobrej párty, lebo už teraz sa teším :-)

Anet a Peťo

SVADBA · Club Restaurant · Bratislava

Chceme sa veľmi pekne poďakovať za super zábavu ktorá bola vytvorená profesionálnym a maximálne ústretovým DJ :) zábava bola na 100 percent a odporúčame ho do budúcna pre každého kto si chce užiť svoj deň D naplno!!!! Bol si skvelýýýýýýý :) P.S. prekvapenie pri krájaní torty bolo perfektné.

Katka & Jano

Ericsson Christmas Party · Hotel Crowne Plaza · Bratislava

Mily Lubos,

Dakujeme za skvely vecierok, prijemu atmosferu, ktoru si nam mix-om tvojej hudby pripravil. Vies podchytit moment, vystihnut situaciu a hrat tu spravnu hudbu k nej. Romantika, chill, disko, latino, aktualne hity, ty mas v tom kompe asi vsetko ;) Zatancovali a vyskakali sme sa do syta. Kvalita ma cislo 1, co ti pravom patri. Skvely zvuk, osvetlenie, zabava, privetivost a hudba na zelanie.

Este raz dakujeme ;) Ericsson Slovakia team

Cartoon Party · Hotel Crowne Plaza · Bratislava

DJ OFFy - Zarucene kredit za niekolko stretnuti pred pripravovanou akciou. Dobre vyselektovana hudba, dobre premixovana pre rozne vekove skupiny. Mix pripraveny podla nasho vyberu. Skladby zahrane aj priamo aj na poziadanie. Velmi ustretova reakcia. Oslovime aj v buducnosti. Odporucame.

SVADBA · Reštaurácia Riviera · Bratislava

Ľuboš, chcela by som sa Ti aj v mene môjho manžela veľmi pekne poďakovať za skvelý hudobný doprovod na našom obrade a úžasnú zábavu na after party našej svadby. Myslím, že sme si nemohli vybrať lepšieho DJ, komunikatívny, nápaditý, pohotový a s úsmevom na tvári aj pri takej maličkosti ako je dážď, čo spôsobuje nemalé problémy s premiestňovaním aparatúry. Aj napriek pár kvapkám na parkete pod otvoreným nebom sa mi splnil môj vysnívaný sen o nezabudnuteľnej zábave počas jedného z najkrajších dní v mojom živote. Ešte raz ďakujeme, hlavne za spomienky na svadbu, ktoré sú aj vďaka Tebe nezabudnuteľne krásne.

Lucia a Radovan

SVADBA · Chateau Appony · Oponice

Chceli by sme sa Vám veľmi poďakovať za Váš prístup, bezproblémovú spoluprácu a vynikajúcu a príjemnú komunikáciu. Skutočne môžete byť na seba pyšný. Boli sme naozaj spokojní so všetkým z Vašej strany a nielen my, ale aj naši hostia, ktorí boli úplne nadšení, bavili sme až do rána, čo je Vašou skutočnou vizitkou. Od ozvučenia svadobného obradu v areáli kaštieľa CHATEAU APPONY až po perfektnú zábavu s osvetlením vo vnútri kaštieľa.

Ďakujeme Dušan a Dušana

SVADBA · Panorama Club · Trenčín

Ahoj Lubos, chceme sa s manzelom podakovat za vybornu atmosferu na svadbe, skvelu hudbu a spolupracu. Vsetci sa vyborne bavili az do rana vratane nas, takze sme si nemohli vybrat lepsie. Mozeme len odporucat, priatelsky a zaroven profesionalny pristup, vyborna komunikacia a trefna hudba pri krajani torty :-) Skvely napad, vsetci sme sa na tom dobre bavili ako aj nasi hostia. Dakujeme velmi pekne za vytvorenie skvelej zabavy a spomienok, ktore nam ostali aj vdaka tebe na nas pekny den.

Miska a Michal

SVADBA · Austria Trend Hotel · Bratislava

Dj Offy sa postaral o skvelu zabavu, parket nikdy nebol prazdny, tancovalo sa az do rana. Domaci, aj zahranicni hostia boli spokojni a hlavne ja s manzelom. Dopredu sme sa dohodli aky styl sa nam paci, ake pesnicky by sme urcite chceli a ake nie a tak aj bolo. Pristup, komunikacia, technika vsetko profesionalne, urcite odporucame.

Katka a Francois

SVADBA · Pension Zlatá Ryba · Zlatná na Ostrove

Dobry den Lubos, chceli by sme sa Vam podakovat za perfektne odvedenu pracu na nasej svadbe. Mali sme na Vas velmi dobre ohlasy od nasich hosti, vsetci sa vyborne zabavali. Urcite Vas odporucime aj dalej :-)

Beata a Gabriel

SVADBA · Hotel City · Bratislava

Dj OFFY ďakujeme za skvelú zábavu, ktorá trvala až do rána, a na ktorej sa zabavili všetky tri generácie. Mnoho z našich hostí si hudbu pochvaľovalo:-). Pozitívne hodnotíme aj slušné, seriózne vystupovanie, ochotu hrať pesničky na želanie a celkovo výbornu spoluprácu! Ďakujeme ešte raz, všetko dobré!

Barbora

SVADBA · SUZA · Bratislava

Ahoj Luboš, chceme Ti veľmi pekne podakovať! Všetko bolo úplne super, hosťom sa hudba veľmi páčila a nám tiež! úžasne si hral, vytvoril si super atmosféru a nahradil si nám tzv. starejšího... Lepšieho Pána DJ-a sme ani mat nemohli! Veľmi pekne dakujeme, že si si našiel čas aj ked to bolo zbúchané na rýchlo :) určite Ťa doporučujem a odporúčam dalej! Ak by sme potrebovali my či priatelia určite Ti voláme! už nikoho iného :) ešťe raz veľka vdaka ! si super !

Carolina a Peter ! :)

STAFF Party · Hotel Crowne Plaza · Bratislava

SVADBA · Reduta · Bratislava

Dakujeme DJ OFFy za perfektny vyber hudby, osvetlenie, ozvucenie, videoprojekciu, efekty... vsetko vyustilo do uzasnej zabavy kde sa non-stop bavilo cele nase medzinarodne osadenstvo vsetkych vekovych kategorii! Svadobna zabava bola neopisatelna, neda sa inak o nej hovorit ako v superlativoch! Dakujeme za vyhovenie vsetkym nasim poziadavkam, vratane nevestinho dlhocizneho playlistu na zelanie, za Vasu ochotu stretnut sa s nami kedykolvek bolo treba, za promptnu a efektivnu komunikaciu a profesionalny pristup. Jednoducho DJ na jednotku! Urcite vsetkym vrelo odporucame a hadam dovidenia na niektorej z buducich svadieb nasich znamych a rodiny.

Dakujeme & Thank you DJ OFFy! Katarina & Ron

SVADBA · Hotel Crowne Plaza · Bratislava

DJ OFFy - Naplanovanych niekolko stretnuti pred svadbou, zadane poziadavky na styl hudby a osvetlenie. Priprava v den svadby bezproblemova a bezchybna. Hudba vybrana podla poziadavky organizatora skombinovana s premietanim z projektora. Pocas slavnostnej vecere pekna hudba, ktora drzala pohodu a pokojnu atmosferu. Naopak, vecer po recepcii, hudba nabrala iny smer, ktory ludi roztancoval az do ukoncenia svadobnej zabavy. Vsetci, bez rozdielu na vek sa velmi dobre zabavali. Odporucame na velke aj male svadby.

SVADBA · CASTEL Pension & Restaurant · Mierovo

Odporúčam dodávateľov: DJ OFFy - DJ FOR MY WEDDING - Perfektná zábava !!!

SVADBA · Hotel Diamont · Dunakiliti - Maďarsko

DJ OFFy - DJ FOR MY WEDDING - Super zábava, zahral všetko čo kto chcel, tým pádom každý bol spokojný.. :)

SVADBA · Park Hotel Tartuf · Beladice

SVADBA · Hotel Nostalgia · Senec

Hudba - DJ Offy, perfektná komunikácia, skvelá zábava, roztancoval španielov na čardáš :) jednoznačne odporúčame.

SVADBA · RVS Klub · Studené

(ozvučenie exterieru, obrad, a ozvučenie a osvetlenie interieru)

SVADBA · Hotel Branica · Belá, Terchovská dolina

Svadba bola v hoteli Branica v Belej, tak snad vam len pripomeniem ako ste to tam roztocili. Sme Vam zo srdca vdacni za vytvorenie perfektnej nalady. Prajeme vela uspechov.

Jaroslava a Christopher

SVADBA · SLUK Jarovce · Bratislava

Náš svadobný deň bol perfektný dokonca nad očakávania. Sobáš sme mali u nás doma, takže ľudia boli nadšený. Bola to malá rodinná svadba, na ktorú po 20:00 hod. zavítali naši spoločný priatelia. Hostina prebehla v reštaurácii SĽUK kde sme mali perfektný obed, rozprávkovú slepačiu polievočku. O zábavu sa postaral DJ Offy (Ľuboš Pavlík) s kt. sme boli maximálne spokojný.

SVADBA · Motel M · Malacky

Ešte raz sa ti chceme poďakovať za skvelú atmosféru na svadbe, o ktorú si sa postaral! Veľmi sme sa bavili - oceňujeme, ako rýchlo si spĺňal špeciálne priania našich hostí. Ozvučenie a efekty super!! Len tak ďalej.. (((: V&A

SVADBA · Club Restaurant · Bratislava

So sluzbami DJ OFFy -ho sme boli velmi spokojni. Velmi dobra bola komunikacia pocas svadobnej hostiny. Reagoval na vsetky nase poziadavky pohotovo a s ochotou. Pozitivom bola aj moznost dopredu poskytnut nase oblubene nahravky, ktore potom zaradil do svojho playlistu. Ocenujeme tiez moznost pripojit vlastny notebook k jeho aparature s nami pripravenym hudobnym playlistom. Hostia sa v tu noc dobre zabavili a to hovori za vsetko. Odporucame!

Noro + Veronika

SVADBA · Reštaurácia Pohoda · Bratislava

Dakujeme za skvelu zabavu. Styl hudby bol presne podla toho co sme si dohodli. Vyborna komunikacia pred aj pocas svadby. Odporucame! Takze este raz dakujeme za skvelu zabavu. Urcite ta odporucime nasim priatelom ;o)

Michal & Mirka

STUŽKOVÁ · SOŠ na Pántoch · Bratislava

So službami DJ OFFy –ho sme boli velmi spokojní. Velmi dobrá komunikácia počas našej stužkovéj slávnosti. Skvele reagoval na naše požiadavky pohotovo a s ochotou. Počas noci bola skvela zábava a množstvo skvelej hudby. Ocenujeme tiež jeho spolupracu s kameramanom a fotografkou ktori boli tiež ochotní a ich finálny výsledek bol úžastný. Hostia sa v tu noc dobre zabavili a to hovori za vsetko. Odporucame!

SOS na pántoch 4.MC, Tomáš Petro

SLOVNAFT Christmas Party · Papiernička · Častá

STAFF Party · Hotel Crowne Plaza · Bratislava

Birthday party · Rotunda pod Slavínom · Bratislava

Progressive & Mainstream · RIO Night Bar · Bratislava


SVADBA · Hotel Zlatý Kľúčik · Nitra

Hudba: DJ OFFy - taktiež maximálna spokojnosť:) jediný dj, kt. bol ochotný prispôsobiť sa našim netradičným požiadavkam, a vďaka nemu sme sa na našej svadbe cítili ako doma, keď si púšťame našu oblúbenú muzičku:) Ďakujeme:) M&B

SVADBA · Hotel Medium · Bratislava

Ahoj Lubos, posielam ti dake fotky...mozes pouzit ako propagacne :)))) Este raz velmi pekne dakujeme...my uz svadbu (asi) mat nebudeme, ale urcite ta doporucime...velmi sa vsetci bavili, aj dnes bol na teba feedback, ze si hral velmi dobre a bol si velmi ustretovy. :))) Petra

STUŽKOVÁ · Hotel Crowne Plaza · Bratislava

STUŽKOVÁ · Hotel Medium · Bratislava

Ako trieda maturitneho rocnika sme hladali DJ na nasu stuzkovu slavnost. Po viacerich kontaktovanich Djov z Bratislavi nas oslovil prave DJ Offy pretoze k nam pristupoval od zaciatku profesionalne, nezavadzal a hlavne bol dochvilny na veciach na ktorych sme sa dohodli. Hlavne nas nesklamal v den D pretoze ozvucenie a osvetlenie bolo na vybornu a volba vsetkych hudobnych skladieb nas roztancovala az do rannych hodin. Aj vdaka DJ Offymu mame prijemne spomienky na stuzkovu.

SOŠ Polygrafická, 4.DTMA, Martin Hudák

Tie Roky Športové 80` · Destination Bar · Bratislava

Shirt-Up! · Infiniti Music Bar · Bratislava


Party Snow · Infiniti Music Bar · Bratislava